Uhlí na splátky a fixace ceny

 1. Home
 2. Služby
 3. Uhlí na splátky a fixace ceny
Pořád vymýšlíme jak se posouvat dál a umožnit Vám nejvýhodnější nákup uhlí. Chceme dostát našemu závazku být uhlířem 21. století včetně souvisejících služeb. A proto jsme pro Vás připravili dvě nové možnosti nákupu uhlí.

Fixace ceny

Nestačili jste stopit loňskou zásobu uhlí, nebo potřebujete dočasně vyklidit sklep a bojíte se, že propásnete jarní slevy? Nemějte obavy! Právě pro Vás jsme připravili fixaci jarních cen! Nakupte za nejnižší ceny v roce a nechte si uhlí přivézt třeba až na podzim.

Jak to funguje?

 • Zavoláte nám, nebo přijedete k nám na pobočku, s tím, že si chcete zafixovat aktuální cenu uhlí včetně ostatních jarních výhod (doprava a skládání pásem zdarma, atd.) které jindy než na jaře neposkytujeme.
 • U nás na provozovně nebo přes e-mail na dálku podepíšeme jednostránkovou smlouvu, kde bude jasně garantováno, kolik peněz za jaké uhlí a množství zaplatíte – ať už odeberete v létě nebo až v zimě (nejpozději však do konce roku 2022).
 • Při podpisu smlouvy hotově, nebo převodem na bankovní účet uhlí zaplatíte a vše je vyřízeno.
 • Potom, až se Vám to bude hodit nám jen zavoláte, že už chcete uhlí přivézt a my Vám ho do pár dní zavezeme.
 • Zaplatím na jaře = ušetřím v zimě.
 • Příklad: Zafixuji si cenu 35q Bílinského ořechu 2. Dopravu a skládání pásem mám zdarma. Celkem tedy za 35q uhlí zaplatím 16.450 Kč ať už si ho nechám přivézt v létě o prázdninách nebo až v zimě, kdy by byla cena vyšší a ještě bych navíc platil dopravu u skládání pásem.

Uhlí na splátky

Chcete se vyhnout velkému jednorázovému výdaji za uhlí? Rozložte si platby za uhlí do několika měsíců a buďte bez starostí.

Jak to funguje?

 • Zavoláte nám, nebo přijedete k nám na pobočku, s tím, že si chcete rozložit nákup uhlí na splátky.
 • Domluvíme se, kolik uhlí na zimu potřebujete, na kolik peněz to nyní vychází, jak bude vysoká měsíční záloha a kolik zálohových plateb bude třeba.
 • U nás na provozovně nebo přes e-mail na dálku podepíšeme jednostránkovou smlouvu, kde bude jasně definováno, jak vysokou měsíční splátku nám budete posílat, kolik měsíců a jaké finální částky se má dosáhnout.
 • Nyní nám budete na bankovní účet nebo v hotovosti pravidelně platit domluvenou měsíční zálohu.
 • Jakmile dosáhnete stanovené finální částky, zavoláme Vám, sdělíme Vám aktuální cenu objednaného uhlí (řídí se naším aktuálním ceníkem), spočítáme Vám, kolik bude třeba při převzetí uhlí doplatit a domluvíme se na datu závozu uhlí.
 • Platím postupně = jsem na zimu připraven!
 • Příklad: Za zimu obvykle stopím 35q Bílinského ořechu 2. Kdybych ho koupil teď v jarních slevách, stálo by mě to 16.450 Kč (dopravu a skládání pásem bych měl zdarma). Obvykle uhlí kupuji v listopadu. Dejme tomu, že je duben. To je 8 měsíců. 16.450 Kč / 8 měs = 2.056 Kč. Měsíční zálohu by tedy bylo vhodné nastavit na 2.100 Kč. Dejme tomu, že nastal listopad a chcete si nechat uhlí přivézt. U nás máte na zálohách zaplaceno 8×2.100 = 16.800 Kč. Aktuální cena uhlí v listopadu je vyšší než na jaře a uhlí mě při 35q vyjde celkem na 17.100 Kč. K tomu musím připočítat např. 300 Kč dopravu a 250 Kč skládání pásem. Celkem to tedy dělá 17.650 Kč. U nás máte zaplaceno 16.800 Kč. Tedy 17.650 – 16.800 Kč = 850 Kč byste doplatili na místě řidiči jako doplatek rozdílu ceny.