O nás

  1. Home
  2. O nás

KOMINÍK Chotětov je ryze česká značka s inovativním přístupem.

Provozujeme vlastní sklad v Chotětově pod Mladou Boleslaví a partnerský sklad v Letohradě, kde klademe důraz na kvalitu nabízených produktů a souvisejících služeb.

Jsme flexibilní prodejci nejen pevných paliv, ale i základního kameniva pro Vaši stavbu a okrasného kameniva pro Vaši zahradu. Mimo uhlí a palivového dřeva nabízíme recykláty a kamenivo různých frakcí. Především písky, štěrky a kačírky.

Nabízíme rozsáhlý sortiment okrasného kameniva z celého světa. Krásné barevné oblázky, drtě a přírodní kamennou dlažbu. Přijeďte se podívat k nám na výstavku do Chotětova.

Dále u nás naleznete rozsáhlý doplňkový sortiment, například podpalovače, čistící polena do krbů a kamen, biolíh, jednorázové grily, zápalky, zapalovače, PB lahve a spoustu dalšího.

Čím Vám zboží přivezeme?

Zakládáme si na kvalitě vozového parku. K rozvážce používáme nové nákladní automobily Mitsubishi FUSO (velikostně podobné Multicaře) s dobrou manipulovatelností na malé ploše, abychom dokázali zajet kamkoli budete potřebovat. Pokud pro nás pracuje externí dopravce, prochází jeho vozidlo důkladnou technickou kontrolou. Zamezujeme tím například tvorbě olejových skvrn na Vaší dlažbě, případně jinému znečištění. Rozvážková auta jsou standardně vybavena dopravníkovými pásy, kterými Vám složíme uhlí až do sklepa. Bez špíny. Bez práce.

Nabízíme Vám pouze takový sortiment, který jsme schopni dodat rychle a ve výborné kvalitě. A to i přes neustále se zvyšující počet spokojených zákazníků a omezené množství uhlí na trhu. Uzavřeli jsme dlouhodobé kontrakty, ve kterých jsme pro Vás zajistili dostatek uhlí po celý rok.

Jak se o uhlí staráme?

Uhlí si necháváme přivézt nákladními automobily nebo vagony. Každý druh zvlášť pak chráníme před UV zářením, vodou a povětrnostními podmínkami silnou plachtou. Zabraňujeme tak jeho rozpadu, rozprachu a můžeme Vám ho přivést v té nejlepší kvalitě a hezky suché.

Máme pro Vás zajištěn nadstandardní zákaznický servis.

Nedovoláte se? Vždy Vám zavoláme zpět.

Vytvoříte on-line objednávku? Obratem Vás kontaktujeme a upřesníme detaily.
Myslíme za Vás! Chcete, abychom Vám připomněli, že si máte znovu za půl roku objednat uhlí? Požádejte o to operátorku a v požadovaný čas Vás kontaktujeme s předpřipravenou objednávkou. Zkrátíme tak čas potřebný k jejímu vytvoření o 50 %.
V neposlední řadě jsme odborníci s mnohaletými zkušenostmi, díky kterým jsme připraveni nabízet nejlepší služby v daném oboru.
Objednávejte na čísle 770 179 210 nebo vytvořte objednávku v e-shopu a poznejte náš servis na vlastní kůži.

Váš KOMINÍK Chotětov